Preuzmi vesti o najaktuelnijim temama iz minuta u minut sa NewsHub-om. Instaliraj odmah.

VIDEO / Tottenham slavio u gostima protiv Newcastlea

11. август 2018. 14:08
17 0

U 1. kolu engleske Premier lige, Tottenham je kao gost savladao Newcastle rezultatom 1:2.

Meč je praktično riješen u prvih 20 minuta igre. Prvo je Vertonghen u 8. minuti doveo Pijetlove u vodstvo, da bi Svrake uzvratile samo tri minuta kasnije preko Joselua koji je poravnao na 1:1.

Ipak, već u 18. minuti Dele Alli je postigao lijep gol glavom za novo vodstvo Tottenhama 1:2.

Na početku drugog dijela Diame je pogodio stativu u 47. minuti, a na drugoj strani prijetio je Davies, ali Dubravka je dobro odbranio. Kenedy je zatim mogao poravnati, ali Lloris je odlično reagovao.

Posljednju šansu imao je Rondon u 85. minuti, ali ovoga puta prečka je spasila goste i bodovi su otišli u London.

Извор: 24sata.info