Preuzmi vesti o najaktuelnijim temama iz minuta u minut sa NewsHub-om. Instaliraj odmah.

Фото, видео

21:10 VIDEO / Remi u Bologni: Icardi spasio Inter golom iz penala

1

15:58 VIDEO / Novi urnebesni video Bake Sliškovića: Igrači moraju poderati guzicu

25. септембар 2017. 15:58

Blaž Slišković (58), legendarni nogometaš Hajduka i Veleža koji je majstorijama i pogocima iz kornera osvajao navijače i kojeg je Zinedine Zidane označio kao jednog od idola, uspješno vodi momčad Zrinjskog, aktualnog prvaka BiH. Nakon što je u ožujku preuzeo plemiće s njima je osvojio naslov, a i ove sezone nakon devet odigranih kola klub iz Mostara

• Legendarni Van Nistelrooy morao napustiti United zbog Ronalda

25. септембар 2017. 15:27

Alastair Campbell, prijatelj legendarnog trenera Alexa Fergusona, otkrio je kako je jedan od najboljih napadača u historiji Manchester Uniteda Ruud van Nistelrooy 2006. godine morao napustiti Old Trafford zbog Portugalca Cristiana Ronalda. "Alex i Van Nistelrooy su imali neke sukobe. Sve je puklo kada je Ruud rekao Ronaldu da mu izgleda kako je Portugalac

• U Zenici prodane sve ulaznice za utakmicu Belgija

25. септембар 2017. 14:05

Dio ulaznica za utakmicu fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine protiv Belgije, koja se igra 7.oktobra na stadionu Grbavica u Sarajevu, u Zenici je danas prodan u rekordnom vremenu za manje od šest sati. Iako se utakmica ne igra na stadionu Bilino polje navijači iz Zenice su ponovno pokazali veliki interes i kupili sve ulaznice koje su bile namijenjene

• Cavani odbio milion eura bonusa zbog penala

25. септембар 2017. 08:41

Urugvajski nogometaš Edinson Cavani odbio je bonus od milion eura u zamjenu da prepusti izvođenje penala u PSG-u, Neymaru, tvrdi 'El Pais'. Cavani će u ugovoru taj bonus dobiti ukoliko završi sezonu kao prvi strijelac Ligue 1, ali PSG-ov predsjednik Nasser Al-Khelaifi navodno mu je ponudio isti iznos u svakom slučaju, bio prvi strijelac lige ili ne, samo da pusti

• Parker se vraća na terene u novembru

25. септембар 2017. 07:20

Jedan od najboljih evropskih košarkaša, francuski organizator igre Tony Parker saopćio je da se bolje od očekivanog oporavlja od povrede mišića noge, te da će se saigračima u San Antoniju pridružiti krajem novembra. "Na klinici u Parizu sam obavio magnetnu rezonancu, koja je pokazala da se mišić oporavlja veoma brzo. Polako ću se pripremati za povratak

• Bayer siguran protiv HSV-a, Salihović igrao prvo poluvrijeme

24. септембар 2017. 18:12

Nogometaši Bayera pobijedili su na BayAreni u okviru 6. kola Bundeslige ekipu HSV-a rezultatom 3:0. Domaći su dominirali u prvom poluvremenu, što su na kraju i krunisali s dva gola. Oba puta asistent je bio sjajni Bailey. Prvo je u 20. minuti uposlio Vollanda, a samo tri minute kasnije asistirao je Alariju pa se na odmor otišlo s rezultatom 2:0. S druge

• Köln u Hannoveru stigao do prvog osvojenog boda u sezoni

24. септембар 2017. 15:51

Nogometaši Hannovera i Kölna podijelili su bodove na HDI-Areni u okviru 6. kola Bundeslige odigravši utakmicu bez pogodaka. Domaći su bili daleko bolji protivnik u prvom poluvremenu, a najbolje prilike su propustili Bebou, Fullkrug i Sane. U nastavku su obje ekipe zaigrale ofanzivno s željom da dođu do pobjede. Najbolju šansu ovaj put imali su gosti

24. септембар 2017. 15:41

Damir Džumhur je slavio u finalu ATP 250 turnira u Sankt Peterburgu nad Fabiom Fogninijem rezultatom 2:1 u setovima i na taj način osvojio prvu ATP titulu u karijeri. Fognini je napravio break već u trećem gemu i zadržao ga do kraja seta kojeg je riješio u svoju korist rezultatom 6:3. U drugom setu Damir je došao prvi do breaka kada je u petom gemu poveo

• Ferdinand: Lovren nije dovoljno dobar za Liverpool

24. септембар 2017. 15:15

Rio Ferdinand (38), bivši fudbaler Manchester Uniteda i reprezentativac Engleske smatra da hrvatski reprezentativac Dejan Lovren nije dovoljno dobar igrač za Liverpool. "Mislim da Lovren nije dovoljno dobar. Već neko vrijeme dosta griješi. Ni Alberto Moreno defenzivno nije dovoljno dobar. Užitak ga je gledati kada ide prema naprijed, ali defenzivno

• Džumhur protiv Fogninija za titulu u Sankt Peterburgu

24. септембар 2017. 06:58 1

Italijan Fabio Fognini bit će protivnik Damiru Džumhuru u današnjem finalu ATP turnira u St. Petersburgu. Susret finala turnira vrijednog 1.064.715 dolara počinje u 15:30 sati uz direktan prijenos na Eurosportu. Fognini je spasio dvije meč lopte u meču protiv prvog nosioca, Španca Roberta Bautiste Aguta u pobjedi od 2:1 u setovima (2-6, 7-6, 7-6). Fognini