Preuzmi vesti o najaktuelnijim temama iz minuta u minut sa NewsHub-om. Instaliraj odmah.

Фото, видео

13:39 VIDEO / Nerazzurri ponovo razočarali: SPAL u 90. minuti stigao do boda protiv Intera

11

18:11 VIDEO: PSG rutinski savladao Montpellier, Cavani ušao u historiju

10

08:03 VIDEO / NBA All Star: Ekipa Jamesa savladala ekipu Curryja

2

22:09 FOTO & VIDEO / Evropska liga: Partizan i Plzen remizirali, Lyon savladao Villarreal

3

Спорт

Све категорије Вести

20. фебруар 2018. 21:44 1

Barcelona je na kraju ipak uzela ono po što je došla u London – katalonska ekipa ostala je neporažena pred revanš susret osmine finala Lige prvaka na svom travnjaku. Ako saberete i oduzmete prilike, Chelsea je možda zaslužio mrvicu više, barem zbog činjenice da je pogodio dva puta okvir gola, ali, s druge strane, potpuna kontrola lopte bila je na strani

• UEFA Liga prvaka: Modrić radi povrede možda propusti meč sa PSG-om

20. фебруар 2018. 14:18 1

Luka Modrić, hrvatski reprezentativac i prvotimac Real Madrida, povrijedio je bedreni mišić radi čega bi mogao propustiti revanš utakmicu osmine finale UEFA-ine Lige prvaka protiv PSG-a, javlja Anadolu Agency (AA). Zbog povrede pauzirao je u nedjeljnom prvenstvenom susretu protiv Betisa (5:3), ali prema procjenama klupskih ljekara postoji mogućnost da propusti

• Košarkaši Belgije jučer stigli u Sarajevo pred susret s BiH

20. фебруар 2018. 10:35 1

Košarkaši Belgije jučer su stigli u Sarajevo pred susret s Bosnom i Hercegovinom. Košarkaški savez Belgije ne želi ništa prepustiti slučaju te će njihova reprezentacija provesti pet dana do susreta s našom selekcijom u okviru trećeg kola kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo. Belgijanci su na skoru 0-2 i u slučaju poraza od naše selekcije u petak i Francuske

• Wigan izbacio Manchester City iz FA kupa

20. фебруар 2018. 07:37

Nogometaši Wigan Athletica priredili su najveće iznenađenje ovogodišnjeg FA kupa nakon što su u susretu 5. kola izbacili prvu momčad Premier lige Manchester City. Trećeligaš Wigan na svom je terenu s minimalnih 1:0 pobijedio City golom Willa Grigga u 79. minuti susreta. Ključni trenutak utakmice dogodio su u 45. minuti kada je nakon oštrog starta nad Maxom

• Damir Džumhur stigao do pobjede u maratonskom meču sa Kukushkinom

19. фебруар 2018. 17:17 3

Bh. teniser je u zaista iscrpnom meču šesnaestine finala turnira u Marseilleu stigao do pobjede nad Mikhail Kukushkinom sa 2:1(6:7 ; 7:6; 6:1 ) u setovima. Prvi set je je trajao nešto više od sat vremena, a riješen je tek u taj brejku te je Kuskushkin sa 7:6(8:6) odnio pobjedu u ovom setu. U drugom setu, ujedno i najdužem na ovom meču Damir je igrao

• Ibišević zbog operacije nosa propušta duel između Herthe i Bayerna

19. фебруар 2018. 15:04 2

Trener berlinske Herthe Pal Dardai potvrdio je u izjavi za njemačke medije da će bh. napadač Vedad Ibišević sigurno propustiti sljedeći meč protiv Bayerna zbog operacije nosa. Kapiten Herthe povredu je doživio u petak na meču protiv Mainza kada je u 16. minuti krvav napustio teren. Nakon toga je ustanovljen lom nosa, a u subotu ujutru urađena je manja

• VIDEO / NBA All Star: Ekipa Jamesa savladala ekipu Curryja

19. фебруар 2018. 08:03 2

Ekipa LeBrona Jamesa sinoć je u 67. All Star utakmici košarkaške NBA lige u Los Angelesu sa 148:145 savladala ekipu Stephena Curryja. Najvrednijim igračem (MVP) susreta proglašen je upravo James, koji je imao učinak od 29 poena, deset skokova i osam asistencija. U njegovom timu Kevin Durant je ubacio 19 poena, a Paul George 16. U ekipi Curryja po 21 poen ubacili

• Pobjede košarkašica Banovića i Play Offa

18. фебруар 2018. 20:04 1

Košarkašice Banovića i Play Offa nastavile su niz pobjeda u domaćem prvenstvu. Ekipa Banovića je u susretu 16. kola večeras u gostima pobijedila Livno sa 71:44 i zadržala maksimalan učinak. Play Off je u Sarajevu savladao tuzlansko Jedinstvo sa 93:63 te nastavio "mrtvu trku" sa Banovićima od kojih ima bod manje. Dvije najbolje ekipe u BiH odmjerit će snage

• Džumhur sljedeće sedmice u Marseilleu, u prvom kolu protiv Kukuškina

18. фебруар 2018. 11:13

Najbolji bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur naredne sedmice nastupit će na ATP turniru Serije 250 u Marseilleu, koji se igra za nagradni fond od 645.485 eura. Džumhur je postavljen za sedmog nosioca a u prvom kolu snage će odmjeriti sa Mikhailom Kukuškinom iz Kazahstana. Pobjednik ovog meča u osmini finala igrat će sa boljim iz susreta Fabbiano