Preuzmi vesti o najaktuelnijim temama iz minuta u minut sa NewsHub-om. Instaliraj odmah.

Sarajevo ubjedljivo protiv Radnika, mladi Smajlagić oduševio bordo navijače

10. октобар 2017. 15:37
1 0

Fudbaleri Sarajeva slavili su rezultatom 7:0 u pripremnoj utakmici protiv Radnika iz Hadžića.

Husref Musemić je od prve minute priliku pružio gotovo najjačem sastavu Bordo ekipe od kojeg se očekuje da iznese teret nastavka takmičenja u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

Mnogo prilika propustili su Bodro momci prije početnog pogotka, a najbolju je propustio Krste Velkoski u 25. minuti kada je pogodio prečku. To je bio uvod u prvi pogodak na utakmici koji je stigao šest minuta kasnije. Velkoski je ovaj put ubacio, a Nemanja Anđušić je pogodio glavom.

U drugom dijelu Musemić je napravio nekoliko izmjena. U 55. minuti Nermin Crnkić je uposlio mladog Nedima Hadžića koji je pogodio za 2:0. Dvije minute kasnije, novi gol. Husejinović je ovaj put bio asistent, a mladi Smajlagić je pogodio.

Smajlagić je novi gol postigao u 65. minuti, a do het-trika je došao već za minut kasnije nakon asistencije Rahmanovića. Svoj drugi gol postiže i Nedim Hadžić! Igrala se 76. minuta kada je izveo jedanaesterac i tako povećao vodstvo koševskog tima.

I četvti gol Smajlagića obradovao je bordo navijače. Postigao ga je u 82. minuti za 7:0.

Извор: 24sata.info