Preuzmi vesti o najaktuelnijim temama iz minuta u minut sa NewsHub-om. Instaliraj odmah.

Prva liga FBiH: Velež i Olimpik sigurni, nevjerovatan rezultat u Gračanici

13. октобар 2018. 15:12
9 0

Na terenima Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine odigrano je sedam susreta 10. kola, a postignuto je nekoliko vrlo interesantnih rezultata.

Velež je na svom terenu opravdao ulogu velikog favorita i bez problema savladao ekipu Novog Travnika rezultatom 5:0.

Tri gola za domaći tim postigao je Nusmir Fajić, dok su po je jedan dodali Ovčina i Cvijanović za siguran trijumf Mostaraca koji su zadržali čelo tabele.

Siguran je bio i Olimpik. Sarajlije su na gostovanju protiv Čapljine slavile rezultatom 3:1 i tako zabilježile drugi vezani trijumf.

Nevjerovatnom rezultatu svjedočili smo u Gračanici. U sudaru Bratstva i Metalleghea vidjeli smo osam pogodaka, a završeno je rezultatom 5:3.

Извор: 24sata.info