Preuzmi vesti o najaktuelnijim temama iz minuta u minut sa NewsHub-om. Instaliraj odmah.

Njemačka uz fantastičnu partiju Gensheimera savladala Brazil

12. јануар 2019. 19:32
87 0

Danas su na Svjetskom rukometnom prvenstvu na rasporedu utakmice 2. kola grupne faze, a Njemačka je slavila i drugi trijumf.

Nijemci nisu sebi dozvolili da im se desi ono što se desilo Francuzima, te su utakmicu protiv Brazila shvatili ozbiljno od prve do posljednje minute i slavili lagan trijumf od 34:21. Podsjećamo, Francuzi su se sinoć dosta namučili protiv istog protivnika.

Sve je bilo već praktično riješeno u prvom poluvremenu, koje je okončano rezultatom 15:8, a Nijemci su do kraja samo odradili posao.

Do trijumfa ih je vodio fantastični Gensheimer sa 10 pogodaka, dok su po četiri imali Weinhold i Fath.

Извор: 24sata.info