Preuzmi vesti o najaktuelnijim temama iz minuta u minut sa NewsHub-om. Instaliraj odmah.

Mreže mirovale na Pecari: Radnik propustio dobre šanse, ali ostao neporažen

12. август 2018. 20:46
13 0

U posljednjem susretu 4. kola Premijer lige BiH, Široki Brijeg i Radnik su na Pecari remizirali 0:0.

Meč nije mogao zadovoljiti prisutne gledaoce, a bliži pobjedi su bili gosti iz Bijeljine. Najbolju šansu imao je Radnik u 34. minuti. Nakon centaršuta Đurića u odličnoj šansi bio je Hadžić, ali Bilobrk je spasio domaće. Hadžić je pet minuta kasnije imao novu odličnu priliku, ali Bilobrk je još jednom odlično intervenisao.

U nastavku još siromašniji meč, iako je Široki bio nešto angažovaniji. U finišu je imao šanse preko Jurića i Bagarića, ali do kraja je ostalo 0:0 i obje ekipe su ostale neporažene i nakon ovoga kola.

Široki Brijeg: Bilobrk, Matić, Barišić, Čabraja, Eliomar, Marić, Ćorluka, Kovačić, Begonja, Bagarić, Marković.

Radnik: Lučić, Martinović, Đelmić, Mekić, Vasić, Popara, Peco, Hadžić, Đurić, Aleksić, Merajić.

Извор: 24sata.info