10. март 2018. 15:18

12 0

Ekipa Manchester Uniteda slavila je pobjedu od 2:1 u derbiju 30. kola engleskog Premiershipa protiv Liverpoola na svom Old Traffordu.

Domaći su furiozno otvorili susret pa u 14. minutu preko Rashforda stižu do vodstva od 1:0, da bi isti igrač u 24. minutu postigao pogodak za visokih 2:0 u korist Uniteda.

Do kraja poluvremena se nije dešavalo ništa značajnije te se sa vodstvom od 2:0 u korist Đavola otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu gosti preko Baillya dolaze do smanjenja rezultata, međutim do poravnanja, odnosno boda nisu uspjeli doći, pa je tako United na krilima Rashforda slavio pobjedu od 2:1.

Извор: 24sata.info