VIDEO / Moyes i dalje ne zna za trijumf: City preokretom do pobjede protiv West Hama

03. децембар 2017. 18:02

5 0

Manchester City je prekretom došao do pobjede protiv West Hama u utakmici 15. kola engleske Premier lige. West Ham je imao prvu veliku šansu. U sedmoj minuti Michail Antonio šutirao je preko gola. Nakon toga na drugoj strani uzvratio je David Silva, da bi i Manuel Lanzini u 35. minuti imao odličnu priliku za Čekićare.

Londonski klub je došao u prednost u 44. minuti kada je Aaron Cresswel ubacio, a Angelo Ogbonna glavom pogodio za 0:1. Građani su izjednačili u drugom dijelu. tačnije u 57. minuti kada je Nicolas Otamendi zatresao mrežu za 1:1.

City je napadao kako bi došao do potpunog preokreta. Redale su se prilike, a najbolje su imali Leroy Sane i Kevin De Bruyne. Ipak, Građani su došli do pobjedonosnog gola, a u 83. minuti strijelac je bio David Silva.

Извор: 24sata.info