Đoković pregazio Vavrinku

12. новембар 2014. 21:27

10 0

Srpski teniser Novak Đoković nastavio je sjajan nastup na završnom turniru u Londonu pobedom nad Švajcarcem Stanislasom Vavrinkom sa 2:0 (6:3, 6:0).

Na početku meča je izgledalo da će meč biti mnogo težak za Srbina jer je Vavrinka odmah napravio brejk i servirao za vođstvo od 2:0 u prvom setu.

Međutim, Novak se veoma brzo sabrao i sa dva brejka došao do prednosti od 1:0 u setovima.

Rezultat od 6:0 u drugom setu dovoljno govori za sebe. Đoković je ubacio u brzinu više i za samo 24 minuta, ne prepustivši protivniku ni jedan gem došao do 2:0.

Đoković je trenutno prvi na tabeli sa dve pobede, dok je Vavrinka uprkos porazu na drugom mestu sa jednom pobedom koliko ima i Tomaš Berdih. Hrvat Marin Čilić je posljednji pošto je danas pretrpeo i drugi poraz na turniru od Berdiha.

U trećem kolu grupe A, Đoković će snage odmeriti sa Berdihom, dok će se u drugom meču sastati Čilić i Vavrinka.

Извор: pressrs.ba