Preuzmi vesti o najaktuelnijim temama iz minuta u minut sa NewsHub-om. Instaliraj odmah.

Košarkaši Zrinjskog savladali Kakanj

10. фебруар 2018. 21:19
11 0

Pobjednik ovog meča nazirao se na poluvremenu kada su Mostarci vodili s 50:28. U nastavku meča Kakanj je zaigrao dosta bolje, ali gostujući košarkaši nisu imali snagu za potpuni preokret, pa je Zrinjski upisao novu pobjedu.

Zrinjski je do pobjede predvodio Marko Ramljak s 20 poena, dok je u timu Kaknja najefikasniji bio Milivoje Božović s 34 poena.

Košarkaši Sparsa savladali su Široki sa 72:66, u jednom od zanimljivijih mečeva ovog kola. Sparse je do četrnaeste ovosezonske pobjede predvodio Dejan Đokić s 21 poenom, dok je u timu Širokog s 22 poena najefikasniji bio Ivan Karačić.

Gostujuće pobjede upisale su ekipe Vogošće i Slobode. Vogošća je u Mostaru savladala ekipu Studenta s 90:79, a Sloboda je u Bijeljini bila bolja od Radnika sa 74:68.

Posljednja utakmica devetnaestog kola Bosna Royal – Bošnjak bit će odigrana u nedjelju.

Извор: 24sata.info