Preuzmi vesti o najaktuelnijim temama iz minuta u minut sa NewsHub-om. Instaliraj odmah.

FOTO&VIDEO: Begović sjajno branio, Topnici položili oružje protiv Trešnjica

14. јануар 2018. 15:35
11 0

Novi šokantan poraz doživio je Arsenal. Topnici su u 23. kolu Premier lige kao gosti poraženi od Bournemoutha sa 2:1, te su sve dalje od pozicija koje vode u Ligu prvaka.

Ipak, Arsenal je dominirao u prvom poluvremenu. Niles je pogodio prečku, udarac Welbecka sjajno je odbranio Asmir Begović, pa se na odmor otišlo bez golova.

Drugi dio počeo je sjajno za goste koji su preko Bellerina u 52. minuti poveli sa 0:1, ali u posljednih 20 minuta doživjeli su pravi pakao. Tačnije, nokautirani su za samo četiri minute.

Prvo je Wilson u 70. minuti poravnao, a samo četiri minute poslije Ibe je kreirao potpuni preokret za veliku pobjedu Trešnjica koje se nakon lošeg starta sezone, sve više približavaju sredini tabele.

Sead Kolašinac se nakon dvosedmične pauze oporavio od povrede, ali meč je odgledao sa klupe za rezervne igrače, dok je Asmir Begović sjajno branio tokom svih 90 minuta.

Извор: 24sata.info