Preuzmi vesti o najaktuelnijim temama iz minuta u minut sa NewsHub-om. Instaliraj odmah.

Crystal Palace izgubio i od Southamptona i postavio novi negativni rekord

16. септембар 2017. 13:28
7 0

Crystal Palace je izgubio u petom kolu engleskog Premiereshipa kod kuće od Southamptona rezultatom 1:0.

Odlučujući pogodak na ovom meču postigao je Davis već u šestoj minuti meča. Tadić je obavio veći dio posla i ubacio loptu sa desne strane, Hennessey je kratko odbio loptu, na nju je natrčao kapiten gostiju i pospremio je u mrežu.

Ne samo da je Crystal Palace izgubio i peti meč u prvenstvu, već je postavio i novi negativni rekord Premiershipa.

Kada se ušlo u 79. minutu susreta, u tom momentu Crystal Palace je "skinuo" Newcastle sa vrha ekipa koje na otvaranju prvenstva nisu postigle pogodak.

Newcastle je u avgustu i septembru 2005. godine bio bez pogotka 438 minuta, a Crystal Palace je "popravio" taj neslavan rekord i on sada iznosi 450 minuta bez postignutog pogotka. U narednom kolu Crystal Palce gostuje kod Manchester Cityja i dobre su šanse da se taj rekord još "popravi".

Извор: 24sata.info