Preuzmi vesti o najaktuelnijim temama iz minuta u minut sa NewsHub-om. Instaliraj odmah.

Bešiktaš u gostima poražen od Genclerbirligija

13. октобар 2017. 19:15
1 0

Bešiktaš je u 8. kolu turske Super lige poražen u Ankari od ekipe Genclerbirligija rezultatom 2:1.

Genclerbirligi je poveo u 16. minuti golom Vedata Muriqija, što je bio i jedini pogodak u prvom poluvremenu.

Domaćin je povećao prednost u 73. minuti golom crnogorskog internacionalca Aleksandra Sčekića.

Bešiktaš je do kraja meča samo uspio ublažiti poraz preko Cenka Tosuna, koji je u 87. minuti pogodio iz penala.

Važno je napomenuti da je Ryan Babel u ekipi Bešiktaša u 48. minuti meča zaradio direktan crveni karton.

Poslije osmog nekompletiranog kola, prvi na tabeli je Galatasaray sa 19 bodova, a slijede Bešiktaš sa 14, koliko ima i Kayserispor, Goztepe 13, koliko imaju Bašakšehir i Akhisar Genclik Spor.

Извор: 24sata.info